O nás

Sme požičovňa ebajkov pôsobiaca v Rimavskej Sobote a ponúkame na prenájom bicykle od overených značiek Haibike, Crussis a Moustache.V základnej ponuke máme 14 modelov v rôznych veľkostiach, vhodné pre mužov aj ženy. Z našej ponuky si vyberie každý!

E-biky Crussis sú u nás zastúpené typmi e-Largo, e-Fionna, ONE-Guera a ONE-Largo. Všetky typy sa radia k horským elektro-bicyklom, preto s nimi zdoláte aj ten najstrmší kopec.Umiestnenie motora v strede vám zaručí bezproblémovú jazdu po teréne, ale aj po ceste. Batéria u všetkých elektro-bicyklov vydrží na približne 150 km, samozrejme záleží od typu a náročnosti trasy.

Značka Haibike ponúka hardtailové elektro-bicykle, z ktorých u nás nájdete modely HardNine, AllTrack, AllTrail a AllMtn.Nemecká výroba vám vďaka celoodpruženej konštrukcii zaručí kvalitnú jazdu po horských terénoch bez akejkoľvek bolesti kĺbov. Vo svojom vnútri skrývajú motory od značky Yamaha a Bosch, ktoré s vami vydržia aj tie najdlhšie trasy.

Bicykle značky Moustache dodáva bicyklovaniu nevídané rozmery. Je to perfektná alternatíva využitia e-bajkov v meste, vo voľnom čase, alebo na športové využitie.Využite e-bajk, ktorý vám svojim jedinečným dizajnom, komfortom a ergonómiou prinesie skutočnú pridanú hodnotu.

V ponuke nájdete Moustache OFF 4 2023 vo veľkostiach M, L a XL.

JEDNODUCHŠIE KOPCE, RÝCHLEJŠIE CESTOVANIE, MENŠIA NÁMAHA, DLHŠIE VZDIALENOSTI, VŠETKO VĎAKA NAŠIM EBAJKOM